HTC Wildfire S - moje výhody a nevýhody

Ve zkratce vyjmenované výhody a nevýhody, to je oč tu běží. Jako každý mobilní telefon, i já, HTC Wildfire S mám své mouchy a nevychytané drobnosti, které mohou být bohužel pro někoho tak závažné, že si mě jednoduše nepořídí. Nevadí, kdyžtak koukni na moje kamarády, které jsem vypsal vpravo dole, třeba se Ti zalíbí někdo z nich.

Výhody

android Mezi mé nesporné výhody, které mi dávají náskok před ostatními telefony, se kterými až tak nekamarádím, je odolné sklo Gorilla Glass, rychlý 600 MHz procesor, Android 2.3.3 s nadstavbou HTC Sence 2.1, poměrně šikovný 5 MPx fotoaparát s autofocusem a přisvětlovací diodou, vytříbený neokoukaný design a pěkný 3,2‘‘ dotykový kapacitní displej s rozlišením HVGA. K připojení na internet určitě někdy využij Wi-Fi, a nezapomeň si uvědomit, jak dobře padnu do ruky. Tvůj HTC Wildfire S.

Nevýhody

qwety klávesnice Na druhou stranu, i já mám své nevýhody, které jsem teď nucen vypsat. Kritika je někdy důležitá, tak si poslechni, jaké mám mouchy. Určitě mezi ně patří absence mechanické spouště fotoaparátu, trochu nepohodlná QWERTY klávesnice (přeci jen se jedná o menší displej, než je v dnešní době zvyklé), menší podpora Flashe - konkrétně se jedná o Flash Lite, někdy se bohužel zaseknu (to se ale stává i Vám, lidem), a špatně se čtu na sluníčku. Myslím, že to jako kritika stačí, zbytek třeba někdo uvede na mé fórum, které je nahoře vpravo. Můžeš tam napsat i ty, co si o mě myslíš. Za každý názor budu rád. Díky, Wildfire S.