HTC Wildfire S - vybavení a funkce telefonu

V této části webu se budeme zaobírat mými brilantními funkcemi a schopnostmi, kterými Vás jako HTC Wildfire S uhranu a nechám v úžasu. Schválně, jestli se mi to podaří. A pokud budeš mít nějaké nesrovnalosti, nezapomínej, že mám i diskusní fórum, na kterém se můžeš na cokoli zeptat. Můžeš si mě hýčkat ve třech barvách, a to černé, fialové nebo bílé. Která je z nich nejhezčí? Poděl se na diskusním fóru.

Stylové Surfování s Wildfire S

youtube Jak jsem podotknul na začátku, být offline pro mě nic neznamená. Chápu potřeby člověka ve 21. století, takže se na mě můžeš spolehnout, budu Ti vždy online oporou. Ať už budeš využívat k připojení internet v mobilu nebo Wi-Fi, surfování na webu pro Tebe bude zábavnou činností. Nabízím Ti možnost přepínání mezi více okny, automatické formátování textu při přibližování a oddalování, nebo třeba zvýrazňování textu, který čteš na Wikipedii, Googlu nebo Youtube. Jednoduše buď připojen s HTC Wildfire S 24/7/365 a nenech se ničím omezovat (maximálně tak FUP limitem)!

Kvalitní synchronizace všeho se vším

synchronizace Představ si situaci, že jsi jako já, mužského rodu, a najednou Ti bude volat Tvá kamarádka (pojmenujme ji kupříkladu Katka). Nebylo by fajn, kdybys viděl nejen její číslo a jméno, ale třeba i podstatné informace, jako její status na Facebooku nebo datum narozenin? Pokud ano, určitě by sis šplhnul, kdybys vzal telefon se slovy: „Ahoj Katko, mrzí mě Tvůj rozchod s přítelem, ale přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám, nezajdeme večer do kina a potom na sklenku dobrého vína?“. Zajímavá představa, viď? A tohle Ti jako HTC Wildfire S nabízím! A nejen to. Však i samotné prostředí telefonu si můžeš ty sám zvelebit, jak se Ti zlíbí. Barevné skiny, zvuky, widgety, to vše můžeš stáhnout a plně využít v mých útrobách. Tak toho využij.

Máš internet, tak sleduj svůj e-mail jednoduše!

email Pokud jsi jedním z těch, kteří si musí (z jakýchkoli důvodů) kontrolovat svůj e-mail několikrát denně, nedejbože pokud máš e-mailových schránek víc, HTC Wildfire S nabízí jednoduchou pomoc. Veškeré účty spojím v jeden, takže Ti už nikdy neuteče žádná důležitá zpráva. Můžeš namítnout, že v tom budeš mít nepořádek, ale vyvedu Tě z omylu. Účty jsou barevně kódovány, navíc je můžete třídit podle důležitosti, obsahu nebo skupin. Takže se ve finále jedná o jednoduchý přístupový bod pro Vaši elektronickou komunikaci.

Friend Stream aneb mám Vás všechny pohromadě

cosial Pokud jsi mírně závislý na sociálních sítích a nechceš už zmeškat ani jeden důležitý status, pak je tu právě pro Tebe Friend Stream. Ten seskupuje aktualizace všech přátel v sociálních sítích Facebook, Twitter a Flicker. Takže vše důležité můžeš sledovat na stejné obrazovce, a pokud se Ti bude chtít, můžeš jednu zprávu odeslat hned na tyto tři sociální sítě zaráz. To už poměrně kvalitní vlastnost, viď? A nabízím Ti ji já, HTC Wildfire S.

Konstrukce a displej HTC Wildfire S

wildfire s V mých útrobách bije srdce nataktované na 600 MHz, spoustu věcí si zapamatuji díky paměti RAM o velikosti 512 MB. Jsem oblý a perfektně se držím v ruce. V žilách mi koluje operační systém HTC Sence 2.1, které je velmi příjemné na používání a každý si v něm najde oblíbenou činnost. Třeba různé nastavení až sedmi aktivních obrazovek, kam si můžete dle libosti poskládat widgety, kontakty, odkazy, složky, grafy, fotky, a tak dále. Co displej? Ten můj má úhlopříčku 3,2‘‘ a je LCD s HVGA rozlišením 320 x 480 bodů a 262 tisíci barvami. Bohužel, čitelnost na sluníčku mi dělá trošku problém, ale ty si s tím nějak poradíš. Nabízím Ti multitouch, takže můžeš telefon ovládat více prsty, což Ti bude vhod při prohlížení fotografií, jejich přibližování, oddalování, čtení webových stránek, hledání na mapách, hraní her a podobně. Displej je zároveň ochráněn sklem zvaným Gorilla Glass, takže by měl teoreticky vydržet více než obyčejná skla chránící displeje jiných telefonů.

Android Market

android market Pokud si chceš stáhnout zdarma (někdy i za symbolický poplatek několika desítek korun) nejnovější aplikace, hry, nástroje a schémata, spusť si Android Market a nech se unášet více než 100 000 možnostmi, které toto rozhraní skýtá. Naplň svůj telefon (mě) a život tím, co máš rád, neboj se experimentovat.

5 MPx - standard

foto Nejspíš nebudu tím nejlepším fotoaparátem, kterým kdy budeš fotit, ale pro obyčejné fotografie Ti budu vyhovovat stoprocentně. Nabízím maximální rozlišení 2 592 x 1 952 s různými možnostmi režimu focení. Autofocus a přisvětlovací LED dioda jsou jedny z plusů mého fotoaparátu, softwarová spoušť potom jedním z mínusů, které bohužel mám. Na druhou stranu je fuk, jestli se jedná o fotografii pořízenou mým fotoaparátem, nebo o fotografii od někoho přeposlanou, na Facebook a ostatní sociální sítě ji dostaneš jedním kliknutím. Nezapomeň ji označit záložkou, aby ji viděli všichni Tví přátelé a kamarádi.