HTC Wildfire S - tapety - hry - videa

Jestli nejsi spokojen s tapetami v mobilu nebo na Android Marketu, upaluj na stránky ohledně HTC Wildfire S (ano, jsi tu správně), kde Ti jich nabídnu velké množství a určitě si z nich alespoň 10 vybereš. V této sekci ještě nabídnu nějaké hry, videa a tapety. Dole nalezneš video, které mě představí v celé své kráse, doporučuji Ti jej shlédnout.

Tapety

Nezapomínej, že rozlišení tapet je jedna z klíčových vlastností, které musíš předem vědět, když si nějaké budeš stahovat. Mé rozlišení je 320 x 480, takže až budeš nějaké na internetu vyhledávat, nezapomeň zadat správný rozměr.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Našel jsem ale skvělou stránku, kde jsou tapety přímo pro Tebe s rozlišením 320 x 480. Odtud si už určitě vybereš.

Hry

Nejsem žádné béčko, takže si na mě užiješ i hraní spousty her. Nepopírám, že bude těžší si na mě zahrát ty nejnovější pecky, ale se staršími hrami se kamarádím vcelku dokonale. HTC Wildfire S je tedy i herní stanice, kterou využiješ, když budeš muset někde čekat. Stačí jen nabít baterii a proces může začít. Stahovat je můžeš zdarma (některé za poplatek) v Android Marketu. Spousta z nich je hodnocena, takže vybírej jen nejlepší z nich.

hry

Videa

Ve mně si můžeš videí pouštět tolik, kolik jen stihneš prohlédnout, ničeho se nezaleknu. Tato sekce spíš slouží k mému představení potenciálním zákazníkům, takže pokud jsi čekal/a nějaká videa ke stažení, omluv mě, ta zde nenajdeš. Doporučuji videorecenzi chlapců z mobilenet.cz, které je sice delší, zato mě krásně vystihuje. Příjemnou podívanou a brzy ahoj, Tvůj HTC Wildfire S. Jo, ještě bych nerad zapomněl na diskusní fórum, kde můžeš probírat veškerou problematiku týkající se mě, Androidu nebo her, aplikací, tapet nebo schémat.